Frima z wieloletnim doświadczeniem.

Prowadzimy profesjonalną działalność w zakresie instalacji elektrycznych i teletechnicznych, w tym także projektowanie i doradztwo, poparte wieloletnim doświadczeniem zawodowym w tej dziedzinie.

 

Mechanizacja wykonywanych robót pozwala nam na stosowanie nowoczenych technologii i metriałów zapewniając przy tym dobre warunki pracy załogi. Na każdym etapie realizacji inwestycji wykorzystujemy wiedzę i profesjonalizm zdobyty podczas wieloletniej praktyki zawodowej, paiętając o zasadach uczciwej konkurencji. 

Pracujemy z wielką pasją. Znajdujemy optymalne i innowacyjne rozwiązania z myślą o najlepszym, indywidualnym rozwiązniu dla naszych klientów. Zawsze uwzględniamy ich potrzeby, śledzimy trendy rynku i oferujemy fachowe doradztwo o możliwościach funkcjonowania nowoczesnych instalacji elektrycznych.

 

Naszą kadrę stanowią starannie wyselekcjonowani i wyszkoleni pracownicy, posiadający potwierdzone kwalifikacje i lata doświadczenia, co skutkuje wysoką jakością pracy. Poprzez kwalifikacje naszych pracowników oraz korzystanie z dotacji na wprowadzanie innowacji i nowych technologii, stale powiększamy zasoby sprzętu, jak również zastosowanie najlepszych materiałów. Budujemy nasz wizerunek, dzięki któremu stajemy się rozpoznawalną i szanowaną marką.

 

Każdy z nas nie od dzisiaj ma świadomość tego, że firma to my, nasze nazwiska i nasze dobre imię, dlatego z pełną odpowiedzialnością podejmujemy się zleceń. Od początku łączy nas głębokie przekonanie, że sukces naszych klientów, a także partnerów biznesowych lub pracowników jest naszym sukcesem.

Certyfikaty

SEP-czern
f-gazy_czern
UDT_czern

Certyfikat WAGO – Automatyzacja budynków w technologii WAGO

Uprawnienia SEP – uprawnienia do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku Dozoru i Eksploatacji

Koncesja w zakresie usług ochrony osób i mienia realizowanych w formie zabezpieczenia technicznego

Certfikat F-GAZY Instalowanie oraz konserwacja lub serwisowanie systemów ochrony przeciwpożarowej

Partnerzy